Impreza firmowa w Krakowie – jakie miejsce możesz wybrać? | Mozaika Resto Bar - Kraków mozaika resto bar kraków, restauracja w krakowie, pyszne jedzenie, 29 listopada, hotel apis

Imprezy firmowe – o czym nie możesz zapomnieć?

sala klubowa moazika resto bar

Utrzymanie zaangażowania pracowników często wymaga inicjatyw, które dzięki swojej atrakcyjności na nowo zmotywują ich do wykonywania swojej pracy. O jakich atrakcjach mowa? Imprezy firmowy to ciągle najpopularniejsze i najprostsze w organizacji dodatkowe benefity, które wspierają zaangażowanie pracowników. Wspólne wyjścia integracyjne pomagają również zwiększyć interakcję w zespołach i pomiędzy nimi, co często przekłada się na jakość pracy. Planujesz imprezę firmową w Krakowie i nie wiesz, od czego zacząć? Koniecznie sprawdź, co możemy Ci zaproponować!

Organizacja imprezy firmowej w Krakowie – od czego zacząć?

Oczywiście od potwierdzenia terminu i założeń spotkania, a następnie od wyboru miejsca. Często zorganizowane imprezy firmowe mają konkretne zamierzenie – przedstawienie celi na kolejny rok lub kwartał, podsumowanie finansowe roku, przyznanie awansów lub wyróżnień zawodowych albo po prostu integrację zespołową. Idealne miejsce na bankiet to takie, które spełni założenia wydarzenia – w przypadku prezentacji wyników musisz pamiętać o zapleczu multimedialnym. A jeśli zależy Ci na walorach integracyjnych, to nie zapomnij o dodatkowych atrakcjach lub możliwościach przedłużenia imprezy firmowej, a nie zakończenia jej tylko na wspólnej kolacji.

Miejsce na wyjście firmowe w Krakowie – jak je znaleźć?

Wystrój miejsca, atmosfera, menu, obsługa i dodatkowe atrakcje mogą zdecydować o tym, jak pracownicy ocenią zorganizowane przez Ciebie spotkanie. Dlatego pamiętaj, aby zwrócić uwagę na każdy z powyższych aspektów. Jeśli zależy Ci na dodatkowej prywatności, to koniecznie wybierz miejsce, które oferuje możliwość wynajmu sali na wyłączność – jednym z takich miejsc w Krakowie jest właśnie Mozaika!

mozaika bar

Menu na imprezę firmową – jak o nie zadbać?

Jedzenie jest często dla wielu osób najważniejszym elementem wspólnego wyjścia firmowego i nie można zapomnieć również o alkoholu. Dobór menu powinien być uzależniony od indywidualnych potrzeb gości – koniecznie sprawdź, czy w grupie, dla której organizujesz spotkanie, znajdują się osoby na diecie np. wegetariańskiej czy bezglutenowej. Nie zapomnij przekazać tych informacji osobie organizującej kolację. Przygotowanie tego typu dań lezy po stronie wybranej restauracji, dlatego musisz być w stałym konraktcie z jej przedstawicielami. Jeśli chodzi o trunki, to najlepszym wyjściem jest kilka opcji do wyboru – piwo, wino, alkohol wysokoprocentowy lub proste aperitivo – np. Aperol Spritz.

Jakie miejsce na imprezę firmową w Krakowie możemy Ci zaproponować? 

Mozaika Resto Bar to nie tylko restauracja, ale również dostępność różnych przestrzeni oraz dodatkowych atrakcji, profesjonalna obsługa i możliwość zadbania o kameralną atmosferę. Posiadamy zróżnicowane miejsca, które umożliwiają nam połączenie imprezy firmowej razem z konferencją, prezentacją oraz poimprezowym wyjściem do naszej Sali Klubowej, w której na uczestników wydarzenia czeka zamknięta sala i prywatna obsługa.

Dodatkowe atrakcje na imprezę firmową? Sprawdź, co możemy Ci zaproponować! 

Jesteśmy w stanie zapewnić naszym gościom specjalne atrakcje, które dobieramy w zależności od potrzeb uczestników imprezy firmowej – warsztaty kulinarne, quizy, degustacje alkoholi czy inne formy porywającej rozrywki. Mozaika to miszmasz perspektyw, które czekają na Ciebie i Twoich gości!

Organizacja imprezy firmowej w Krakowie nie musi wymagać dużej ilości Twojego czasu – w Mozaice prawie wszystko możesz zostawić naszym ekspertom do planowania i organizacji wydarzeń. Przygotujemy dla Ciebie kilka opcji do wyboru, a następnie będziemy konsultować wszystkie dodatkowe ustalenia. Wystarczy, że dasz nam znać, czego potrzebujesz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this